3 MİLYONUNCU ABONEYİ PASTA KESEREK KUTLADILAR

0

Aksa Doğalgaz 3 Milyon Aboneye Ulaştı.

Türkiye’de 27 il ve 180 ilçede abonelerine doğa dostu, güvenli ve ekonomik doğal gaz ulaştıran. Aksa Doğalgaz, 3 milyonuncu abonesine ulaştı.
Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketi olan Aksa Doğalgaz. Doğal gaz dağıtım alanına eklenen yeni ilçelerle birlikte, daha fazla aileyi doğal gaz konforuyla buluşturuyor.
Türkiye’nin dört bir yanındaki 27 il, 180 ilçe ve beldede kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini 2002 yılından bu yana sürdüren Aksa Doğalgaz. 2019 Temmuz ayı itibarıyla 3 milyon aboneye ulaştı. 2018 yılında gerçekleştirdiği 681 milyon TL yatırımla 3.409 kilometre yeni şebeke imalatı gerçekleştiren ve böylece toplam şebeke uzunluğunu 27.883 kilometreye ulaştıran Aksa Doğalgaz. Türkiye’nin ulaştığı toplam doğal gaz şebeke uzunluğunun yüzde 20’sini oluşturuyor.

Bilecik’ de 63 bin 500 abone

Aksa Doğalgaz, lisans bölgesinde yer alan Bilecik İlinde, 800 kilometrelik şebeke uzunluğuyla. İl Merkezi ve Bozüyük, Söğüt, Pazaryeri, Osmaneli, Vezirhan, Bayırköy ve Gölpazarı olmak üzere 8 ilçede. 63 Bin 500 aboneye hizmet veriyor. Aksa Bilecik Bolu Doğalgaz Şirket Müdürü Metin CEYHAN, “2019 yılındaki yatırım çalışmaları kapsamında yıl sonuna kadar 1.000 aboneye daha doğal gaz ulaştıracağız. Bilecik’li vatandaşlara doğal gaz dönüşüm işlemlerini kış aylarından önce tamamlamalarını ve doğal gaz konforuyla sıcacık bir kış geçirmelerini öneriyoruz” şeklinde konuştu.

Aksa Doğalgaz Hakkında

Faaliyet alanında yer alan 27 il, 180 ilçe ve beldede yaklaşık. 15 milyon nüfus, 4,8 milyon potansiyel aboneye hizmet veren Aksa Doğalgaz. Türkiye’nin en büyük özel doğal gaz dağıtımcısı konumunda bulunmaktadır. “Şehirler Doğal Gazla Nefes Alıyor” sloganıyla yatırımlarını Türkiye’nin her yerine hızla ulaştırmayı amaçlayan Aksa Doğalgaz, genişleyen dağıtım bölgeleri ve yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz