Abant Gölü Milli Parkında Farkındalık Festivali Yapıldı

0

Abant Gölü Milli Parkında Farkındalık Festivali Yapıldı

Abant Palace Hotel 27-28 Nisan 2019

Abant gölü ve çevresinin muhteşem doğası Uluslararası Farkınlık Festivaline ev sahipliği yaptı. 27 Nisan cumartesi başlayan etkinlikte açık hava, bol güneş, yüksek enerji ve göl manzarası eşliğinde katılımcılar nefes ve biyoenerji çalışmaları yaptı. İki gün süren haftasonu organizasyonunda bahara kucak açmanın verdiği coşkuyla 9 farklı Değişim Sanatı çalışması yapıldı. Bu çalışmaların içinde stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma, depresyondan özgürleşme programları, fiziksel egzersizler, nefes ve derin gevşeme teknikleri sunuldu.

Uluslararası Değişim Federasyonu’nun desteği ile gerçekleşen Festival “değişim coşkusunu yaşa” teması ile yapıldı. Katılımcılara değişmek ve gelişmek için farkındalığı artıran teknikler sunuldu. Aynı zamanda Değişim Uzmanları eşliğinde kış aylarının ağırlığı, muhteşem doğada enerji çalışmaları ile atıldı. Yurtdışı konuklarla birlikte Türkiye’nin her yerinden gelen 400’e yakın kişi 2 gün boyunca harika göl manzarasında stres ve gerginliği attı, değişmek ve gelişmek için ögüven ve yaratıcılıkla doldu. Organizasyonu gerçekleştiren Değişim Uzmanlarının verdiği açıklamaya göre, kişisel gelişim için ihtiyaç olan hemen her konuda kitaba, basılı yayına da ulaşmak mümkün oldu.

Aktiviteler:

ü Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç ve Saf Sevginin geliştirilmesine yönelik 4 özel çalışma!

ü Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe dönüştürme!

ü Korkuyu Aşma Sanatı: Felç edici korku duygusunu aşma ve yaşamı doyasıya yaşama sevinci!

ü Stres Yönetimi: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri doğallıkla yönetme becerisi!

ü Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa gömülmek yerine, yaşama daha fazla tutunma gücü!

ü İnteraktif Söyleşi & Dans gösterileri….

Elçin Erener – 0532 284 17 90

Değişim Uzmanı

Dünya Değişim Akademisi

Uluslararası Değişim Federasyonu www.dunyadegisimakademisi.com

festivalbudur.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz