BARO BAŞKANI 8. KEZ GÜVEN TAZELEDİ

0

Bilecik BARO’su 14’üncü Genel Kurulu Mali Müşavirler Odası toplantı salonunda gerçekleşti. Seçime tek liste halinde giren mevcut Başkan Halime Aynur 8. kez güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.

Son 3 dönemdir Avukat Halime Aynur’un Genel Kurullarda karşısına aday çıkmadığı gözlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan Genel Kurul, divan başkanlığının belirlenmesi sonrası raporların okunması dilek ve temennilerin kabul edilmesinin ardından Başkan Halime Aynur’un konuşması ile devam etti. “Daha önceki başkanlığım döneminde desteklerinizi esirgemediğiniz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bilecik BARO’su olarak her zaman hukukun üstünlüğünden, adaletten ve meslek etiğinden yana olduk. Ve meslektaşlarımızın menfaatleri ne gerektiriyorsa o yönde hareket ettik. Sevgili meslektaşlarım Bilecik BARO’su her geçen gün büyüyen kocaman bir aile. Bu süreçte bir sürü meslektaşımız aramıza katıldı. Beni en çok mutlu eden de bu genç meslektaşlarımızın kendilerini bu ailenin bir parçası olarak görmeleridir. Ben tekrardan hepinize çok teşekkür ediyorum. Umarım bu birlikteliğimiz ve beraberliğimiz devam eder.” İfadelerine yer verdi.

Baroya kayıtlı 131 üyenin oy kullanması gereken seçimde 102 kişi oy kullanırken seçime tek aday olarak giren mevcut başkan Halime Aynur, 84 oy alırken, 18 oy ise geçersiz sayıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz