BAŞKAN BAKKALCIOĞLU SPOR TURNUVALARINDA FİNAL HEYECANINA ORTAK OLDU

0

BAŞKAN BAKKALCIOĞLU SPOR TURNUVALARINDA FİNAL HEYECANINA ORTAK OLDU. KUM VOLEYBOLU VE SOKAK BASKETBOLU TURNUVALARINDA ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Kum Voleybolu ve Sokak Basketbolu turnuvalarında oynanan heyecanlı final maçlarına katılarak final heyecanına ortak oldu.

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen Kum Voleybolu ve Sokak Basketbolu turnuvalarında 4 gece süren sportmence mücadelelerin ardından. Şampiyonlar belirlendi. 4 Eylül Spor sahalarında düzenlenen turnuvaya çeşitli yaş gruplarından yaklaşık 160 sporcu katılırken. Maçlar birbirinden renkli ve güzel görüntülere sahne oldu. Final maçlarına katılan Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu turnuvanın şampiyonlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Maç aralarında genç sporcularla sohbet eden Başkan Bakkalcıoğlu aileler ile de görüştü.

Voleybolda 75, basketbolda 39 maçın yapıldığı spor turnuvaları haftaya yapılacak kum futbolu müsabakaları ile devam ederken turnuvanın ödül töreni ise futbol turnuvasının ardından gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz