BAŞKAN NİHAT CAN VE EŞİ NESRİN CAN SEVGİ YOLU’NDA KEMAN EŞLİĞİNDE SEVGİLİLERİ KARŞILADI

0

BAŞKAN NİHAT CAN VE EŞİ NESRİN CAN SEVGİ YOLU’NDA KEMAN EŞLİĞİNDE SEVGİLİLERİ KARŞILADI

Bilecik Belediyesi tarafından Sevgi Yolu’nda keman eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, vatandaşlarımıza karanfil ve çeşitli hediyeler taktim edildi, hatıra fotoğrafı çektirildi.

Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can da etkinliğe katılarak Sevgilileri keman eşliğinde karşıladı, karanfil ve hediyeler taktim etti, çay ve salep ikram etti.

Amaçlarının vatandaşlarımıza mutlu bir anı yaşatmak olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’ Bugün günlerden 14 Şubat Sevgililer Günü. Hemşehrilerimizle buluşmak, Sevgililer’le buluşmak istedik. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Bahane ettik. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Belediyemiz Sevgi Yolu’nda; Sevgililerle buluştuk. Yaşam kaynağımız olan Sevgi’nin etrafında buluşan vatandaşlarımıza karanfil ve çeşitli hediyeler taktim ettik, hatıra fotoğrafları çektik. Karın bereketi eşliğinde vatandaşlarımızla birlikte çay ve salep yudumladık.’’ İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can daha sonra Bilecik Belediyesi Milli Egemenlik Çay Bahçesinde vatandaşlarımızla çay ve salep içerek, sohbet etti.

Vatandaşlarımız da gerçekleştirilen etkinlikten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can, eşi Nesrin Can ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz