BAŞKAN ŞAHİN OSMANELİNİN TANITIMINA BİR KATKI DAHA SAĞLADI

0

SHOW TV TARAFINDAN ÇEKİMLERİ BAŞLANAN. OSMANELİ’DE BALABAN MEYDA’NINDA,BİR AY BOYUNCA “GEL HEMŞERİM”YARIŞMA PROGRAMININ ÇEKİMİNİ YAPACAK.

Turizmde yükselen değer olan Osmaneli’ye her gecen gün ilgi artıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye”nin önde gelen. Fotoğraf Sanatçıları üç gün boyunca “Fotoğraf Şenliğinde”Osmaneli’de kaldılar. Ve güzel mekanların, tarihi eserlerin ve doğanın resimleri çektiler.

Çekimleri Balaban Meydanında tarihi Osmaneli konakları arasında devam eden. Yönetmenliğini Fatih Baykuşun yaptığı, sunuculuğunu Güldür Güldür Show dan tanıdığımız Rüştü Onur Atilla’nın üstlendiği. “GEL HEMŞERİM” adlı yarışma programı çok yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı açıklamada.”Show TV yöneticilerine ve değerli sanatçılarımıza teşekkür ediyoruz.Osmaneli özellikle yaptığımız ve devam ettirdiğimiz organizasyonlar sonrası ilgi çekmeye başladı.Gerçekten çok güzel bir kentte ve çok güzel bir halkla birlikte yaşıyoruz.Birlik ve beraberliğimiz belkide en büyük özelliğimiz.Turizmde yükselen değer olarak bu programların devamı gelecek.

Geçtiğimiz hafta üç gün süren organizasyonda “Osmaneli Belediyesi Fotoğraf Şenliğini”gerçekleştirdik.Şu an Show TV yi ağırlıyoruz.Bir ay sürecek yarışma programı ile Osmaneli tanıtımında iyi bir fırsatımız olacak.İlçemizi tercihleri için değerli yönetmenimize,sanatçılarımıza ve Show TV ailesine teşekkür ediyoruz.

Bugün 2018-2019 sezonunda Türkiye Şampiyonu olan Beşiktaş Kadın Futbol Takımımız Osmaneli’de tesislerimizde kamp yapacaktır.Bu organizasyonda ilçemize büyük değer katacak.Bu organizasyonun devamında Ağustos ayı içinde üçüncü kez TTF destekli Lefke Cup U15 turnuvasını düzenleyeceğiz.Bu turnuvaya Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktaş,Başakşehir,Altınordu,Eskişehir Spor,Sakarya Spor katılacaklar.Yine ağustos ayının son haftası “30 Ağustos Zafer Kupası”
kadın futbol turnuvasının ikincisini gerçekleştireceğiz.Yine ekim ayında “Cumhuriyet Satranç Kupası”turnuvasını ilçemizde gerçekleştireceğiz.Kısaca artık Osmaneli organizasyonlarla isminden bahsedilen bir turizm kenti olarak yükselişini sürdürüyor”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz