Başkan Şahin Şampiyonları Ağırladı

0

Başkan Şahin Şampiyonları Ağırladı

Belediye Başkanı Semih Şahin, Kuraş  Ümitler Türkiye Şampiyonası’nda derece elde eden. Bilecik Belediyesi Spor ve Gençlik Kulübü Kuraş Takımı sporcularını ağırlayarak, hediye takdim etti.

Başkan Yardımcısı ve Bilecik Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Melek Mızrak Subaşı’nın da olduğu ziyarette. Başkan Şahin, sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Bilecik Belediyesi olarak her zaman sporun, eğitimin ve gençlerin yanında yer alarak, katkı vermeye devam edeceklerini vurgulayan Başkan Şahin, ‘’Belediyemiz Spor ve Gençlik Kulübü Kuraş takımı sporcuları, katıldıkları müsabakalarda dereceye girerek, Bilecik’i ve bizleri sevindirdi. Spora ve eğitime önem veriyor ve bu konuda emek veren herkese imkanlarımız ölçüsünde katkı vermeye çalışıyoruz. Müsabakalarda dereceye giren bütün sporcularımızı tekrar tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

Başkan Şahin ziyaret sonunda, 90 ve 52 kilogramda Türkiye 1.’si olan Mehmet Kısa ve Sümeyye Deniz, 73, 48 ve 40 kilogramda Türkiye 3.’sü olan Mikail Zaloğlu, Sıla Durmaz ve Elif Arıcı ile 48 kilogramda Türkiye 5’incisi olan Elif Günenç’e hediye vererek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

 Kulüp Başkanı Melek Mızrak Subaşı ve sporcular, Başkan Şahin’e katkıları dolayısıyla duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz