BİLECİK BELEDİYESİ BERAT KANDİLİ DOLAYISIYLA HELVA İKRAMI YAPTI

0

BİLECİK BELEDİYESİ BERAT KANDİLİ DOLAYISIYLA HELVA İKRAMI YAPTI

Bilecik Belediyesi tarafından, vatandaşlarımıza Berat Kandili dolayısıyla irmik helvası ikramı yapıldı.

Bilecik Belediyesi tarafından mübarek gün ve bayramlarda düzenli olarak uygulanan gelenek kapsamında şehir merkezindeki Sosyal Tesisler Çay Bahçesi önünde vatandaşlara irmik helvası ikram edildi.

Osmanlı Şerbeti ve helva ikramı programına; Belediye Başkanı Şükrü Selöz, Başkan Yardımcıları Abdullah Tetik ve Kadri Şentürk ile birim müdürleri katıldı.

Vatandaşlara helva ikram eden Belediye Başkanı Şükrü Selöz, daha önceki yıllardan itibaren Belediye Başkanı Selim Yağcı tarafından Bilecik’te güzel bir geleneğin başladığını belirterek, ‘’Ben öncelikle bütün İslam aleminin ve siz hemşehrilerimizin bu mübarek gecesini tebrik ediyorum. Sağ olsun Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın başlatmış olduğu güzel bir geleneği bugün de yerine getirdik. Cenabı Allah, bu güzel ikramlar dolayısıyla aramızdaki birlik ve beraberliği daim etsin. Ordu ve güvenlik güçlerimize güç ve kuvvet versin. İnşallah daha böyle çok güzel zaman dilimlerinde bizleri bir araya getirsin’’ ifadelerini kullandı. Konuşmanın ardından helva ikramı dualarla yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz