Bilecik Milletvekili Selim Yağcı 1 mayıs Kutlama mesajı

1

1 Mayıs AK Parti Döneminde Resmi Bayram Oldu…

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, İçişleri Komisyon Üyesi, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı 1 Mayıs “Emek ve Dayanışma Günü” nedeniyle yaptığı açıklamada: ‘İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz’ diyen peygamberin ümmeti, Milletlerarası İşçi Kardeşliği Teşkilatı’nın 1 Mayıs’ı işçi bayramı kabul ettiği 1889’dan tam 123 yıl önce 1766 da Avrupa’daki sanayi devriminin ve kapitalizmin dayattığı kan ve gözyaşı olmaksızın Anadolu topraklarında Dünyanın ilk toplu iş sözleşmesine imza atan milletin mensubu, Vesayetçi 12 Eylül 1980 ihtilalcilarinin yasakladığı 1 Mayıs’ı “Emek ve Dayanışma Günü” olarak resmi tatil ilan eden AK Partinin milletvekili olarak tüm işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

Birlik, mücadele ve dayanışma gününde işvereni ve işçisiyle Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünü kutlayacağımız 2023 hedeflerine ulaşmak için omuz omuza üretmeye, sorunlarımızı teker teker çözmeye devam ediyoruz. Taşeron sorununun aşılmasından, Asgari ücretin iyileştirilmesine varana kadar önemli projelere imza atan AK Partimiz “insanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışı ile hizmetlerine devam ediyor.

 

1 Yorum

  1. Sn. Selim YAĞCI Ak partimiz İnsanı yaşatki devlet yaşasın anlayışı ile hizmete devam ediyor demiş acaba buna kendi inanmış mı ? İnsanı fakirleştir Ak partiyi yandaşları zenginleştir anlayışı ile hizmete devam ediyoruz demeleri lazım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz