BİLECİK YILIN ŞOFÖRÜ ÖDÜLÜNÜ ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANIN ELİNDEN ALDI

0

BİLECİK YILIN ŞOFÖRÜ ÖDÜLÜNÜ ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANIN ELİNDEN ALDI

Karayolları Trafik güvenliği haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen törende Trafik kurallarına uyan ve bu işi meslek olarak seçen kişilerin motivasyonunu artırmak ve toplumda güvenilir araç kullanımının farkındalığını yaratmak için verilen ödüle Şoförler ve Otomobilciler Odası ile İl Trafik komisyonunun takdirleri ile bu yıl Ersin İncekaş’a bu ödüle layık görüldü.

Trafikte güvenli sürüş tekniklerini uygulayan şoförlere verilen plaketini Şöferler ve otomobilciler Odası Başkanı Selman Aydenizin elinden alan İncekaş’ın 5 yıldır şoförlük yaptığı belirtildi. Son 5 yıldır Bilecik Terminal Taksi durağında kendi aracı ile çalışıp geçimini sağlayan Yılın şoförü Ersin İncekaş’a bilecikhaber11 olarak kazasız, belasız hayırlı yolculuklar dileriz.

Başkan Selman Aydeniz şoförlerinin “Şoförlerimizin eğitimli ve birikimli olmaları, halkla ilişkilerinin iyi olması ve aldıkları sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeleri bizim en büyük beklentimizdir. Bu hedefler doğrultusunda, her Yılın şoförü´ yarışmasını düzenliyoruz. Şoförlerimizi test ederek, tüm özellikleriyle değerlendirmeye tabi tutuyoruz. Yılın şoförü uygulamasıyla da yılda bir kere yılın en başarılı şoförü seçilmiş oluyor. Bu dönemde de Ersin İncekaş, yılın şoförü oldu. İncekaş’ı tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devam edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz