Bilecik’te Alkışlar 2. Gününde Sağlık Çalışanları İçin Yükseldi

0

Bilecik’te Alkışlar 2. Gününde Sağlık Çalışanları İçin Yükseldi. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın çağrısına destek veren Bilecikli vatandaşlar sağlık çalışanlarını bu akşamda evlerinin balkonlarına çıkarak camlarını açarak destek verdi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca bugün ve yarın da olmak kaydıyla saat 21:00’da milletimizi, bu alkış sesini Türkiye çapında, balkonlardan yükseltmeye davet etmişti.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın ”Alkışlayalım! Ne kadar alkışlarsak azdır!” daveti üzerine Türkiye’de tüm illerden destek gelmiş ve özveriyle çalışmalarına devam eden sağlık çalışanlarına destek vermek amacıyla, vatandaşlar balkonlarına çıkarak, camlarını açarak, ışıklarını açıp kapatarak alkışlarıyla bu akşam da destek verdi.

Bilecik Ertuğrulgazi Mahallesinde saat 21:00’da vatandaşlar balkonlarına çıkarak, camlarını açarak, ışıklarını açıp kapatarak alkışlarıyla sağlık çalışanlarına 2. gününde alkışlarıyla destek verdi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, twitter hesabından yayınladığı mesajda sağlık çalışanlarının mesaisinin gece gündüz devam ettiğini belirterek, ”Yarın saat 21.00’de minnettarlığımızın sesini duyuralım. Haydi bir alkış daha!” ifadesinde bulundu.

Neredeyse tüm dünyaya yayılan Koronavirüs (COVID-19) salgını Türkiye’de artmasına izin vermemek için özverili bir şekilde çalışmalarına aralıksız devam eden tüm sağlık çalışanları için evlerinin balkonlarına çıkan vatandaşlar yarın son kez alkışlarıyla destek verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz