Bilecik’te Minibüs Saatlerinde Değişiklik Yapıldı

0

Bilecik’te Minibüs Saatlerinde Değişiklik Yapıldı. Bilecik Minibüs Saatleri. Bilecik’te şehiriçi toplu taşıma yapan minibüslerin sefer saatlerinde değişiklik yapıldı.

İçişleri Bakanlığının aldığı karar doğrultusunda yüzde 50 kapasite ile şehiriçi yolcu taşımacılığı yapan Bilecik’teki minibüs hatlarının saatleri değişti.

Yeni yayınlanan listeye göre, H1 ile H8 biirleştirildi. Fırından kalkan araç TOKİ-yeni otogar- YHT olacak şekilde devam edecek, yalnızca yolcu olduğunda yeni otogar ve hızlı trene gidilecek. Dönüşler YHT’den 25 dk. TOKi ilkokulundan ise 30 dk. yapılacak.

Yeni otogar yolcusu olmayan araçlar 30.dk TOKİ İlkokul durağından kalkış yapacak. Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında %50 kapasite ve diğer kurallara minibüsler uymaya devam edecek. Dolan araç bir sonraki araca haber verecek gerekirse sıra kaydırarak bu zor günlerde emniyet güçlerine yardımcı olunacak.

Bilecik Şehir İçi H2 Hattı dönüşleri Başköy 15 dk- Küplü 20 dk olacak. Bilecik H3 Hattı dönüşleri 30 Dk.olacak. H4 Hattında ise hafta içi dönüşler saat 19:30’a kadar 40 dk 19:00’dan sonra 30 dk olacak. Hafta sonu ise dönüşler 30 dk. olacak.

Bilecik şehir içi toplum yapan minibüslerin (dolmuş) yeni sefer saatleri listesi ise şu şekilde oldu:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz