Bilecik’te Uyuşturucu Operasyonu

0

Bilecik’te Uyuşturucu Operasyonu.

Bilecik Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince. Bilecik genelinde uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıs ve organizasyonların deşifresine yönelik olarak çalışma yapıldı.

Fransa ülkesine ait bir araçta ve araçta bulunan üç şahsın üzerinde yapılan aramada. Satışa hazır vaziyette toplam 11,05 gram Skunk, 2,49 gram Hint Keneviri Tohumu ele geçirildi.

Konu ile ilgili olarak gözaltında alınan 3 şüpheli şahıs hakkında ”Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan yasal işlem yapıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğündeki ifadelerinin ardından mahkemeye çıkarılan E.A. isimli şahıs adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış olup E.T. ve S.Ü. isimli şahıslar tutuklanarak Bilecik M Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Ayrıca Bilecik genelinde uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıs ve organizasyonların deşifresine yönelik olarak yapılan çalışmada bir araçta ve araçta bulunan üç şahsın üzerinde yapılan aramada satışa hazır vaziyette toplam 10,73 gram Metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Konu ile ilgili olarak şahıslar hakkında ”Kullanmak için uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak” suçundan G.Ç. isimli şahıs hakkında ise ”Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan yasal işlem yapıldı. Gözaltına alınarak ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen G.Ç. isimli şahıs çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliğince adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz