Bolu – Abant’ta Uluslararası Farkındalık Festivali

0

Bolu – Abant’ta Uluslararası Farkındalık Festivali

21-22 EYLÜL 2019 – BOLU ABANT PALACE HOTEL

Uluslararası Farkındalık Festivali Eylül ayında yazı ve sonbaharı birarada doyasıya yaşayacağınız Bolu, Abant’ta gerçekleşiyor. 2 gün sürecek haftasonu etkinliği, yeşile, doğaya, göl manzarasına, bol oksijene doyacağınız cennet mekanda “Değişime Kalbini Aç” temasıyla bu sabah başladı.

Dünya Değişim Akademisi tarafından hazırlanan Değişim programlarının uygulandığı Festivalde. Ayrıca İnteraktif Söyleşiler, danslar, bireysel gelişime ve farkındalığı artırmaya yönelik kitaplar var. Festival tümüyle bireysel gelişimi ve değişimi destekleyor.

Programda yer alan “Değişim” çalışmaları: Stresi Yönetme, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma ve Depresyondan Özgürleşme üzerine olup, şirket çalışanları ve aileler de programlara büyük ilgi gösteriyor. Sağlıklı düşünme, davranma, iletişim ve farkındalık için nefes çalışmalarının da yer aldığı etkinlikte özgüven, yaratıcılık, kararlılık ve sevgi dolu iletişimi geliştiren enerji çalışmaları da yapılıyor.

Abant Gölü kenarında doğa sporları imkanının da olduğu etkinliğe iki gün boyunca Türkiye’nin çeşitli illerinden ve Bolu çevresinden 400’e yakın katılım var. Festival 22 eylül Pazar akşamı sona eriyor.

Negatifleri atmak, pozitiflerle dolmak, her zaman daha ileriye, güzele ve doğala doğru gelişmek, değişmek için düzenlenen organizasyonun, Bolu-Abant’ın muhteşem doğasında önümüzdeki aylarda tekrar gerçekleşeceği de bildirildi.

Elçin Erener – 0532 284 17 90

Dünya Değişim Akademisi Halkla İlişkiler

Uluslararası Değişim Federasyonu

www.dunyadegisimakademisi.com

festivalbudur.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz