DİLİ BOĞAZINA KAÇTI ÖLÜMDEN DÖNDÜ

0

Dili boğazına kaçtı, ölümden döndü!

BÜYÜK SAKATLIK GEÇİREN SPORCUMUZU SERCAN HOCA HAYATA DÖNDÜRDÜ. 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR GALİBİYET SERİSİNE DEVAM ETTİ.

Bugün ilçe Stadımızda oynadığımız maçta; 1308 Osmaneli Belediye Spor : 4

Bozüyük Akpınar Spor : 1 .Maçın ilk yarısında çok büyük bir sakatlık yaşandı. 1308 Osmaneli Belediye Spor sağ beki Mertcan Yılmaz topun yakın mesafeden kafasına çarpması sonucu hareketsiz yere yığıldı. Çarpmanın etkisi ile dili nefes borusuna kaçan sporcu hakemin anında oyunu durdurup müdahale edilmesini istemesi sonucu büyük bir faciadan dönüldü. 1308 Osmaneli Belediye Sporun kondisyoner hocası Sercan Ocak sporcunun dilini nefes borusundan kurtarmasıyla genç sporcu nefes almaya başladı. 112 Acilin çok kısa sürede Stada gelmesiyle de yapılan müdahaleler sonucu sporcu Osmaneli Devlet Hastanesinde tedaviye alındı. Allah büyük bir felaketten sporcumuzu korurken maçın hakemi ve Sercan hoca anında müdahaleleriyle her övgüyü,duayı hakkettiler.Kendilerine spor camiası olarak çok
teşekkür ediyoruz. Osmaneli Devlet Hastahanesi 112 Acil ekibine çok hızla olay yerine gelip müdahale ettikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz.Sahalarımızda sporcularımız sağlığının herşeyden önemli olduğunu bugün bir kez daha yaşadık.

Takımımız oynadığı üç maçı da kazanarak dokuz puana ulaştı. Yaş ortalaması 19 olan takımımızın yeni yapılanmayla çok daha iyi sonuçlar alacağına inanıyoruz. İlçemizde yaptığımız tesisleşmenin sporcu sayısına ve altyapımıza büyük katkı sağladığını görmek bizleri mutlu ediyor. Bugünkü sonuç sonrası sporcularımızı, ailelerini, hocalarımızı, yöneticilerimizi ve büyük taraftarımızı kutluyoruz. Değerli sporcumuz Mertcan Yılmaz’a tekrar geçmiş olsun derken, maçı yöneten hakemlerimize ve Sercan hocaya çok teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz