DODURGA’LILAR HEM EĞLENDİ HEM YARIŞTI

0

DODURGA’LILAR HEM EĞLENDİ HEM YARIŞTI.

Dodurga Barajında Balık Tutma Yarışmasına büyük ilgi. Dodurgalılar Dayanışma Yardımlaşma ve Kalkınma Derneğinin Dodurga Barajında. 4.sünü düzenlediği balık tutma yarışmasına ilgi büyüktü.

Eğlenceli bir yarış içerisinde geçen yarışmada birinci olan. Fazlı Bozkurt’a ödülünü Dodurga Belediye Başkanı Selim tuna. İkinci olan Burak Arabacı’ya ödülünü Bozüyük Kent Konseyi ve Bozüyük Avcılar Kulübü Başkanı Nurettin Oydu. Üçüncü olan Hüseyin Kayoluk’a ödülünü Dodurgalılar Yardımlaşma ve Kaynaşma Derneği Başkanı Emrah İyan. Dördüncü olan Yaşar Ekinay’a ödülünü Kent konseyi Başkan Yardımcısı ve Güneşspor Kulübü Başkanı Ümit Kök. Beşinci olan Abdurrahman Arabacı’ya ödülünü Dernek Yöneticisi Osman Fişenk verdi.

Ayrıca tören sonrası Kent Konseyi Başkan Yardımcısı ve Güneş spor Kulübü Başkanı Ümit Kök, Dodurga için yazdığı ve çerçevelettiği şiirini, Belediye Başkanı Selim Tuna ve Dernek Başkanı Emrah İyan’a takdim etti.

Kök, Dodurga ile Dodurga Barajının tanıtımını ve kaynaşmayı sağlayarak, sosyal bir proje olarak, geleneksel hale gelen bu yarışmaya her geçen gün artan ilgiyi görmenin kendisinin mutlu ettiğini ifade ederek, ”Dodurgalı hemşehrilerimizin her zamanki gibi misafirperverliğini burada da gördük. Ayrıca Belediye Başkanımız Selim Tuna ve Bozüyük Kent Konseyi Başkanımız Nurettin Oydu’nun Dodurga Barajı hakkındaki projelerini hepimiz bilmekteyiz. İnşallah bu projeler hayata geçince bu güzel barajımız halkımızın vazgeçilmezi olacak. Bu organizasyonu düzenleyen bizlere bu organizasyonu kazandıran ve bu etkinliği ilk olarak başlatan başta Dodurgalılar Yardımlaşma ve Kaynaşma Derneği Eski Başkanı Mustafa Küplü’ye ve şimdiki Başkanı Emrah İyan’a, Yönetim Kuruluna Destek olan başta Belediye Başkanı Selim Tuna ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz