Duman Kokusuna Uyanmıştı Canını Zor Kurtardı. Bilecik’te Tevfik Bey Caddesi üzerinde yer alan 3 katlı binanın 3.katında gece geç saatlerde yangın çıktı.

Alınan bilgilere göre, Bilecik Cumhuriyet Mahallesi Tevfikbey Caddesi 21/A’da bulunan 3 katlı binanın son katında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının çıktığı dairede tek başına kalan A.Ü. adlı öğrenci etrafını bir anda dumanların sardığını görünce kendisini dışarı attı.

Haber verilmesi üzerine adrese Bilecik Belediyesi itfaiye ekipleri, Polis, 112 Acil Sağlık ve Doğalgaz Dağıtım Firması ekipleri sevk edildi. Polis çevrede güvenlik önlemi alırken, yan dairelerde bulunan vatandaşları tedbir amaçlı olarak boşalttı.

112 Acil Sağlık ekiplerinin hazır bulunduğu yangına Bilecik Belediyesi itfaiye ekipleri hızla müdahale ederek, kısa sürede kontrol altına aldı. Yoğun duman nedeniyle itfaiye ekipleri oksijen tüpleri ile söndürme çalışması yaptı.

Kontrol altına alınan yangın, soğutma çalışmaları ile herhangi bir can kaybı ve zehirlenme yaşanmadan tamamen söndürüldü.

Yangının buzdolabının bağlı olduğu elektrik hattından çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz