KADIN KAFASI ADLI TİYATRO BEĞENİ ALDI

0

KADIN KAFASI ADLI TİYATRO OYUNU BÜYÜK BEĞENİ ALDI

Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen Tiyatro Günleri kapsamında sahne alan Kadın Kafası adlı tiyatro oyunu seyircilerden büyük beğeni aldı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahnelenen oyun için salonlar dolarken. Belediye Başkanı Semih Şahin, İrfan Kangı’nın yazıp yönettiği oyun sonrasında oyunculara teşekkür ederek, çeşitli hediyeler takdim etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı da. Bilecik Tiyatro Günlerine katkıları dolayısıyla ilimiz firmalarından. Porland Porselen Fabrikası Üretim Grup Müdürü Sonay Doğanç’a teşekkür plaketi verdi.

İki perdeden oluşan ve kadın ile erkek arasındaki rekabetin konu alındığı oyunda Melda Gür, Merve Sevi, Ebru Karanfilci, Duygu Şen ve İrfan Kangı rol aldı.

USTA OYUNCULARDAN BİLECİK TİYATRO GÜNLERİNE ÖVGÜ

25 Kasım Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü’ne ilişkin çeşitli etkinliklerin yapıldığı. Bilecik’te sahne alan oyun ile kadın ve erkek eşitliği ele alındı.

Oyun sonrasında açıklamalarda bulunan usta oyuncular, Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen Bilecik Tiyatro Günlerinde değerli oyun ve oyuncuların Bilecik’te ağırlandığını belirterek, tiyatro günlerinden övgüyle söz etti.

Başka oyunlar dolayısıyla tekrar Bilecik’te sahne almak istediklerini kaydeden oyuncular, katkıları dolayısıyla Belediye Başkanı Semih Şahin ve tiyatro severlere teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz