MEDULA E-NABIZ TAKİP EĞİTİMİ İSTANBULDA DÜZENLENDİ

0

MEDULA E-NABIZ TAKİP EĞİTİMİ İSTANBULDA DÜZENLENDİ.

Medula, E-Nabız, Teletıp ve Üts tekil takip eğitimi semineri İstanbul’da yapıldı.

Medula,Teletıp, ÜTS Tekil Takip, E-nabız eğitimine; özel hastane, üniversite hastaneleri, tıp merkezleri ve HBYS firmalarının katılımı ile düzenlendi. Sağlıkta Birlik Derneği’nin (SABİDER) Sağlık Bakanlığı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Sosyal Güvenlik Kurumu birlikteliğiyle yapılan. Eğitim Sosyal Güvenlik Kurumunun Topkapı Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezinde gerçekleşti.

Eğitimin açılışı SABİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Necmeddin TAN’ın konuşması ile başladı. TİTCK Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Recep USLU katılımcılara hitap etti. Hastanelerin faturalandırma sürecinde yaşadıkları sorunların dile getirildiği toplantı oldukça verimli geçtiği gözlendi.
Toplantı sonunda SABİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Necmeddin TAN Sağlık Bakanlığı Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Şahin AYDIN’a, SGK HSGM Sağlık Yazılımları Daire Başkanı Nezire Özlem ERGÜN’e, TİTCK Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Recep USLU’ya, SABİDER İstanbul İl Temsilcisi Elvan BULUN Umut FİDAN’a, SABİDER İstanbul İl Temsilcisi Sibel Kocataşlar Senior Yazılım Test Uzmanı Nezih Çetinkaya’ya katılım ve sunumları için günün akışına plaket verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz