Mehmet Yağız Güven Tazeledi

0

Bilecik Müteahhitleri Derneği’nde Başkan Mehmet Yağız Güven Tazeledi. Bilecik Müteahhitleri Derneğinin (BİMDER) genel kurul toplantısında, yaklaşık iki yıldır yürüttüğü ve kurucu başkan olan Mehmet Yağız oy birliği ile yeniden başkalığa seçildi.

Düzenlenen yemekte BİMDER üyeleri ile bir araya gelen Mehmet Yağız, yapılan genel kurulun ardından bütün arkadaşlarına yeniden göreve layık gördükleri için teşekkür etti.

BİMDER Başkanı Yağız, yaptığı açıklamada şu ifadeler yer verdi:

BİMDER olarak ben yok biz varız diyoruz.
Bilecik için el ele verelim birbirimizle istişare kurumlarımızla istişare edip geleceği güzel yaşanabilir bir Bilecik bırakalım. BİMDER olarak Bilecik için her şeye değer veriyoruz.
Bilecik için bende varım diyen bütün müteahhit arkadaşlara birlikte Bilecik’imize yatırıma devam diyoruz. Sadece İnşaat değil Bilecik’in geleceğine daha emin adımlarla gelişip büyümesinde bizimde bir katkımız olsun diyoruz. Önce memleket menfaati diyoruz. Memleketin menfaati olmadan kişilerin menfaati olmaz. Bu memleket bizim diyorsak çoluk çocuğumuzu burada büyüteceksek, yaşanabilir güzel Bilecik için, el ele diyoruz. Önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır.

Genel kurul toplantısına, Orhan Şişman, Mustafa Karanfil, Ali Osman Avcı, Bahattin Üstün, İbrahim Uludağ, İsmail Ercan Buzcu, Hanifi Çelik, Sadık Erol, Faruk Kılıç, Atilla Ercan, Abdullah Çubukçu ve Lokman Karataş katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz