MHP’YE YAKIŞIR KARŞILAMA YAPILDI

0

MHP’YE YAKIŞIR KARŞILAMA YAPILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, partisinin Bilecik İl Başkanlığını ziyaret etti. MHP İl Başkanlığında düzenlenen istişare toplantısına MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk, MHP Bilecik İl Başkanı Fatih Yaşar, MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, MHP İl Genel Meclisi Üyeleri Osman Varolu, Mehmet Pulat ve partililer katıldı.

Burada partililerle bir araya gelen Yönter, yaptığı konuşmada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tedavi sürecinin bittiğini, sağlığına kavuştuğunu ve mesaisine devam ettiğini söyledi.

“BİZİM YÜZÜMÜZE NASIL BAKACAKLAR?”

Devlet Bahçeli’nin Türkiye’nin beka ruhu olduğunu vurgulayan Yönter, “Sayın genel başkanımızın hastalığı ve tedavi süreci ile ilgili akla hayale sığmayan iftiraları atanlar, dedikodu çıkartanlar yarın bizim yüzümüze nasıl bakacaklar, insanım diye nasıl gezecekler. ” dedi.

“TÜRKİYE’YE PUSU KURANLAR BAŞARAMAYACAKLAR”

Yönter, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: Sayın genel başkanımız Türklüğün beka duruşudur. Elbette haini de, zalimi de Türk ve Türkiye düşmanlarını da tir tir titretiyor. O var oldukça hainler emellerine ulaşamayacak. O var oldukça Türkiye’ye pusu kuranlar başaramayacak ve amaçlarına ulaşamayacaklar. Devlet Bahçeli Türk demek, istiklal demek, istikbal demek,  gelecek demek, ülkücü gurur demek. Hamd olsun hareketin lideri Devlet Bahçeli.

“BİLECİK 400 ÇADIRLIK BİR TÜRKMEN OBASININ DESTANI”

Maşallah Bilecik birlik ve beraberliğini sağlamış. Bilecik tefrikayı ayağının altına almış çatır çatır çiğnemeye başlamış. Bilecik’te dava arkadaşlığı var, Bilecik’te ülküdaşlık var, Bilecik’te tarihsel, vicdan ve ülkü birliği var. Bunu başaran Fatih Yaşar kardeşime, il yönetimine, ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, ülkü ocakları başkanımıza ve bütün dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bilecik 400 çadırlık bir Türkmen obasının destanı. Bilecik bir çınar rüyasının görüldüğü kutlu topraktır. Burada yapılacak her çalışma, atılacak her adım mutlaka ve mutlaka katlanarak, büyüyerek sonuca ulaşacaktır. Biz Bilecik’te başarılı olacağız ve hak ettiğimiz noktaya geleceğiz.

“BİLECİK’İ YENİDEN DİZAYN EDECEĞİZ”

Burada konuşan MHP Bilecik İl Başkanı Fatih Yaşar, “Sayın liderimizin takdiriyle Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl Başkanı ve yönetimi olarak çok kısa bir süre önce atandık. Bilecik’i yeniden dizayn ederek Allah izin verdiği sürece Milliyetçi Hareket Partisini bu memlekette Bilecik’in en iyi yerlere gelmesinde çaba sarf edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz