Sarıjon Media Instagram Takipçi En Kaliteli Hizmet Burada

0

Fenomen ve ünlü isimlerde dahil olmak üzere bugüne dek binlerce hesap/kanal’a hizmet sağladık ve sağlamaya devam etmekteyiz. Yapacağınız her alışveriş güvenli ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir ve her türlü sorularınızı destek sistemi üzerinden yada @sarijonmedia @mehmetfatih.21 instagram adreslerinde cevaplamaktayız.

SARIJONMEDIA ailesi 2017 yılında kurulmuş olan kurucusu @mehmetfatih.21 olan site sahibi ve günümüze kadar başarılı bir şekilde hizmet veren, oldukça güvenilir hizmet veren bir platformdur. Dürüstlük ve güven esaslı hizmet vermeyi hedefleyen Medyadır, İnstagram, TikTok, Youtube, Twitter gibi popüler olan sosyal medya platformlarında ki, erişim imkânınızı en güvenilir takipçi satın al ve kısa yoldan arttırmayı hedefler. Tamamen gerçek ve ister Türk, ister global kişiler ile etkileşim sağlayabilirsiniz. Takipçi satın al ile takipçileriniz ile sosyal medyanız daha aktif olacaktır.

http://www.sarijonmedia.com/

SarijonMedia Güvenilir Ödeme İmkanı

Özellikle konu sosyal medya olduğu zaman dolandırıcıların binlerce olduğu internet dünyasında SARİJONMEDİA, uzman ekibi ve güvenilir ödeme seçenekleriyle müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Yaptığınız hiçbir alışveriş sonunda kart bilgileriniz ya da müşteri bilgileriniz asla site tarafından kullanılamaz ve kaydedilemez.

Bizler dolandırıcılık ve sahtekarlığın çoğaldığı bu sosyal platformda, güvenli alışverişi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güven de ?

Şirketimiz ödeme sistemlerinde PAYTR kullanmaktadır.
PAYTR, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.
Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.
Mail: sarijonmedia@gmail.com

SARIJONMEDIA – Sosyal Medya Hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz