ŞİİR DİNLETİSİ VE KONSER KADINLAR İÇİN GERÇEKLEŞTİ

0

ŞİİR DİNLETİSİ VE KONSER KADINLAR İÇİN GERÇEKLEŞTİ

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen etkinliğe; Milletvekilimiz Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Bilecik Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte kadınlarımız, Tasavvuf Müziği Konseri ve Şiir Dinletisi ile buluştu.

Belediye Başkanı Nihat Can’ın kadınlarımız için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü armağanı olarak  düzenlenen etkinlik, katılımcılar tarafından beğeniyle takip edildi.

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda düzenlenen etkinlikte;

Tasavvuf Müziği Sanatçısı Ömer Selimoğlu sevilen eserlerini seslendirirken, Televizyonların Beğenilen İsmi İkbal Gürpınar ise konuşmacı olarak bilgiler aktardı.

İKBAL GÜRPINAR: ‘’’MEDENİYETİN DOĞDUĞU ŞEHİRDE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM’’

Programda konuşan İkbal Gürpınar, Bilecik’te olduğu için duyduğu memnuniyeti belirterek; ‘’Dünyaya Medeniyeti aşılayan devletin doğduğu şehirde olduğum için çok mutluyum’’ dedi.

Bilecik’te çok güzel bir şekilde ağırlandıklarını kaydeden Gürpınar, ‘’Birçok şehri geziyoruz. Ancak böyle kültür kongre merkezi ve sahip olduğu özellikler ile misafirperverliği hiçbir yerde görmedim’’ dedi.

Televizyon ekranlarının sevilen ismi İkbal Gürpınar söyleşisinde aile hayatı, sosyal ve iş hayatı ile dinimizde kadının yeri konularında katılımcılara bilgiler aktardı.

BAŞKAN CAN: ‘’KADINLARIMIZ BAŞIMIZIN TACI YENİ DÖNEMDE KADINLARIMIZ İÇİN ÇOK DAHA GÜZEL PROJELERİMİZ VAR’’

Etkinlik sonunda konuşan Belediye Başkanı Nihat Can ise konuklarına teşekkür ederek, ‘’Bilecik Belediyesi olarak yine güzel bir etkinliği gerçekleştiriyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi kadınlarımız Başımızın tacıdır. Gerçekten kadınlarımız hayatımızın her anında bizlerin en büyük yardımcılarıdır. Bizler de Bilecik Belediyesi olarak kadınlarımıza bu konuda büyük önem veriyoruz ve yeni dönem projelerimizin birçoğunun temelinde kadına verdiğimiz önemin izleri yatıyor’’ ifadelerini kullandı.

Etkinliğin sonunda Milletvekilimiz Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı ile Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can konuklarına Bilecik toprağından yapılan kahve fincanı takımı hediye etti.

KADINLARIMIZA FESLEĞEN ÇİÇEĞİ TOHUMU VE KALEM HEDİYE EDİLDİ

Renkli ve güzel anların yaşandığı etkinliğin sonunda İkbal Gürpınar, kitaplarını imzalayarak, vatandaşlarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer yandan Belediye Başkanı Nihat Can tarafından kadınlar için hazırlanan fesleğen çiçeği tohumu ile kalemler, Milletvekilimiz Selim Yağcı’nın eşi Fatma Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can’ın eşi Nesrin Can, tarafından kadınlara dağıtıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz