ŞÖHRETLER KARMASI FUTBOL KARŞILAŞMASINDA RENKLİ ANLAR YAŞANDI

0

ŞÖHRETLER KARMASI FUTBOL KARŞILAŞMASINDA RENKLİ ANLAR YAŞANDI

Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılı etkinlikleri kapsamında geleneksel şöhretler karması futbol karşılaşması renkli görüntülere sahne oldu.

Edebali Stadyumu halı sahada gerçekleştirilen etkinlikte il, ilçe, belde ve köylerden, sporcu, esnaf ve siyasilerin yanı sıra Bilecikspor’un eski isimleri de sahaya indi.

Bilecik Belediyesi, Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ve Futbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen etkinliğe katılan. Belediye Başkanı Semih Şahin de 11 numaralı formayı giyerek sahaya indi.

Etkinliğe, Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin ve Danışmanları Selçuk Erdağı, Rafet Özbek, Başkan Vekili Semih Tuzak, Başkan Yardımcıları Ahmet Gürses, Melek Mızrak Subaşı, Özgür Algın, belediye birim müdürleri ve sporseverler katıldı.

Oyuncular arasında birlik ve beraberlik tablosunun oluştuğu karşılaşma sonucunda Belediye Başkanı Semih Şahin oyuncuları tebrik ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kırmızı ve beyaz takımın 4-4 berabere kaldığı etkinlik sonunda Belediye Başkanı Semih Şahin ve oyuncular, akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Katılımcılar, Bilecik adına birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği etkinlik dolayısıyla Belediye Başkanı Semih Şahin, ASKF Başkanı Nusret Tosun ve Futbol İl Temsilcisi Engin Toka’ya teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz