Şüpheliyi Bilecik Polisi Yakaladı

0

Şüpheliyi Bilecik Polisi Yakaladı. Dün akşam saatlerinde Bilecik’in Merkeze bağlı Vezirhan beldesinde gerçekleşen silahla yaralama olayının şüphelisini Bilecik Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler sabah saatlerinde yakaladı.

Şüpheliyi Bilecik Polisi Yakaladı

Alınan bilgi ve iddialara göre, dün akşam saatlerinde Bilecik’in Merkeze bağlı Vezirhan beldesinde iki kişi arasından çıkan yol tartışmasında kan akmış, Y.Y. adlı şahıs ile S. K. arasında yol vermeme yüzünden çıktığı tahmin edilen tartışmada, Y.Y. adlı şahsın silahıyla ateş ederek S. K.’ı ayağından yaraladığı, daha sonra da otomobiline binerek olay yerinden ayrıldığı öğrenilmişti.

Şüpheliyi Arama Çalışmaları Başladı

Vezirhan Jandarma ekipleri yaşanan olayın ardından şüphelinin peşine düşerek arama çalışmalarına başladı. Jandarma, silahla yaralama olayı ile ilgili Bilecik Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerine şüphelinin kullandığı otomobilin plakasını bildirdi. Polis ekipleri de şüphelinin kullandığı otomobilin plakası üzerine arama çalışmalarına başladı.

Çalışmalar neticesinde sabah 05:15 sularında Çakırpınar yolu üzerinden Bilecik il merkezine giriş yaptığı polis ekiplerince tespit edilen Y.Y. adlı şüpheli Gazipaşa Mahallesindeki Osmangazi Ortaokulunun yakınlarından polis ekipleri tarafından yakalandı. Şüphelinin silahına polis ekipleri el koydu ve Vezirhan jandrama ekipleri ile irtibata geçildi. İfadesi alınmak üzere Bilecik Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezine götürülen şüphelinin, işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz