TACİZE SESSİZ KALMADI

0

Vezirhan midibüsünde yolculuk eden küçük kız taciz edildiğini iddia etti.

Alınan habere ve iddialara göre, Bilecik’in Merkeze bağlı Vezirhan beldesinden Bilecik’e gelen Vezirhan midibüsünde yengesi ile yolculuk eden küçük kız, yengesi çocuğu ile birlikte ön bölümde yer bulunca kendisi midibüsün arka tarafında boş bir yere oturdu. Küçük kız, yolcuk esnasında oturduğu koltuğun hemen karşısındaki Ö.S.nin ara ara kendisine doğru baktığını fark etti. Başta Ö.S’nin dışarı baktığını düşünen küçük kız daha sonra tekrar baktığında Ö.S’nin dışarı değil kendisine baktığını ifade etti.

Yolculuk Bilecik Otogarında sona erdiğinde küçük kız, şahsın kendisini taciz ettiğinin otogarda bulunan trafik ekiplerine bildirdi.

Küçük kız başından geçenleri trafik ekiplerine ağlayarak anlatırken, Ö.S. ise küçük kıza sadece ‘’Hava ne kadar sıcak’’ dediğini söyledi.

Daha sonra trafik ekipleri otogarda bulunan asayiş ekiplerine Ö.S’yi teslim etti. Bilecik’te faaliyet gösteren bir kum ocağında çalıştığı ve Kurban Bayramı için Adana’ya gitmek üzere yola çıktığı öğrenilen 55 yaşındaki Ö.S. adlı şahıs, iddiada bulunan küçük kız ile yengesi şikayetci olmaları üzerine ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz