TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSUNDAN MUHTEŞEM KONSER

0

TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSUNDAN MUHTEŞEM KONSER

BOZÜYÜK BELEDİYESİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSUNDAN MUHTEŞEM KONSER. 40 YIL ÖNCE KURDUKLARI KOROYU YENİDEN YÖNETTİLER.

Bozüyük Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu unutulmaz bir konsere imza attı. 2 bölümden oluşan konserde birbirinden değerli. 27 tane sanat musikisi eseri koro ve solo olarak icra edildi. Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen program büyük bir beğeni ile izlendi.

Bozüyük Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu tarafından düzenlenen konser Bozüyüklü sanatseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Koro Şefi Murat Küçük yönetimindeki koro Türk Sanat Müziği’nin birbirinden güzel eserlerini seslendirirken. Gecenin en dikkat çeken yanı ise 40 yıl önce Türk Sanat Müziği Korosunu Bozüyük’te kuran iki üyenin salonda olmaları oldu. 40 yıl önce kurulan koronun kanun sanatçısı Nevzat Eryılmaz ve koronun şefi Ata Sevin, kurduklarını koronun 40 yıl sonraki konserinde sahne aldılar. Bozüyüklü sanat severlerin karşısına çıkmaktan duydukları mutluluğu dile getiren Eryılmaz ve Sevin’e konser sonunda plaket takdim edilirken duygu dolu anlar yaşandı. Yaklaşık olarak 2 buçuk saat süren konser sonunda koroda yer alan müzisyen ve sanatçılara protokol üyeleri tarafından karanfil ve plaket takdim edildi.

Konser programına, Bozüyük Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Günhan, Bozüyük Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karasu, Belediye Meclis Üyeleri, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu ve çok sayıda sanatsever katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz