YAMAN VE GÜLER AİLELERİN MUTLU GÜNÜ

0

YAMAN VE GÜLER AİLELERİN MUTLU GÜNÜ.

Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman ve eşi Ayşe Yaman’ın. Kızı Ceyda Yaman ile Turgut Güler (Merhum) ve eşi Cumhuriyet Güler’in oğlu İbrahim Güler düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.
Açık havada yapılan düğün cemiyetine. Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Taş, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık. İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Yenipazar belediye Başkanı İlhan Özden, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna. Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, önceki dönem Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, önceki dönem Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, önceki dönem Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, oda ve dernek başkanları, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, eşi Fatma Hanım ile katıldığı düğün merasiminde genç çifte sağlıklı ve mutlu bir aile olmalarını dileyerek, saat hediye etti.

Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayıp davetlerine icabet eden tüm konuklara teşekkür etti.

Bizde Bilecik Haber 11 olarak, Ceyda ile İbrahim çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz