YAPILDIĞINDAN BERİ KULLANILMAYAN ÜST GEÇİT SÖKÜLDÜ

Bilecik’te yapıldığı günden beri vatandaşlar tarafından kullanışsız olduğu için kullanılmayan Eski Üst Geçit Kaldırıldı. Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Devlet Hastanesi önünde bulunan ve kullanım ömrünü tamamlayan üst geçidin kaldırılması işlemi tamamlandı.

İlgili birimlerin teknik analizinden sonra Bilecik Belediyesi Encümen kararı doğrultusunda. Gerçekleştirilen çalışma ile kullanım ömrünü tamamlayan ayrıca yeni yönetmeliklere de uygun olmadığı anlaşılan üst geçidin. İlerleyen dönemde tehlike oluşturmasını önlemek amacıyla kaldırılması yönünde alınan kararın ardından ekipler çalışmalara başladı.

23 yıl önce yapılan o zamandan beri kullanımı zor olduğu için vatandaşlar tarafından kullanılmayan fakat günümüz şartları, birçok vatandaşımızın da şehir estetiğine uygun olmadığı konusunda hem fikir olduğu, hemde kullanmadığı üst geçidin kaldırılmasıyla görüntü kirliliği de ortadan kalkmış oldu.

Yapılan çalışmada Bilecik Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri ulaşımda herhangi bir kaza ve aksaklık yaşanmaması için tüm tedbirleri aldı ve çalışma tamamlanana kadar yoldan geçişler kontrollü olarak sağlandı.

1 Yorum

  1. Biz kullanıyorduk. Kullanmayan insanlar yüzünden kullananların ne suçu var. Ne alaka o zaman ışık koyun otogara ve hastahane çıkışına. Daha güvenli geçisler gerek her yerde çocuklar için.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz